Światowy Dzień Wzroku, który przypada na 2 października, w naszym salonie będziemy świętować przez cały tydzień.

Od 5 do 10 października wraz z firmą Essilor pragniemy zaprosić Was na Tydzień Wzroku w naszym nowym salonie w Pajęcznie przy ulicy Kościuszki 59.

W ramach Tygodnia Wzroku będziecie mogli porozmawiać z ekspertami Essilor na temat najnowszych rozwiązań w dziedzinie optyki, w tym okularów progresywnych i okularów relaksacyjnych.

Okulary progresywne to idealne rozwiązanie dla osób powyżej 40-ego roku życia. Jedne okulary na nosie przez cały dzień, które pozwalają widzieć ostro na każdą odległość to rozwiązanie na miarę XXI wieku, którego nie trzeba się obawiać. O okularach progresywnych podczas Tygodnia Wzroku opowiadać będą eksperci firmy Essilor, natomiast my za pomocą specjalistycznych urządzeń pomiarowych znajdziemy rozwiązanie „szyte na miarę”.

Światowy Dzień Wzroku przypomina Nam jak istotną funkcję odgrywają oczy w naszym życiu. Ponad 80% informacji o otaczającym nas świecie docierających do mózgu pochodzi z oczu. Często zapominamy jak ważny jest wzrok i higiena oczu. Naszą akcją chcemy zachęcić i przypomnieć o konieczności regularnego badania wzroku. W ramach akcji Tydzień Wzroku przeprowadzać będziemy w pełni bezpłatne, przesiewowe badania wzroku, w tym:

Prosimy o wcześniejsze umówienie terminu i godziny pod nr tel. 605 050 034.

W okresie trwania akcji obowiązywać będą ceny specjalne i promocje do -50% na wszystkie szkła okularowe, a nagrodą w konkursie będą szkła progresywne Varilux i relaksacyjne Eyezen.