O nas

Twój wzrok - nasza pasja

Historia naszego salonu sięga roku 1984, kiedy przy ulicy Kościuszki 6 w Pajęcznie powstał mały salon optyczny prowadzony przez Katarzynę Plucińską, wtedy jeszcze Stulczewską. Dwa regały, lada, ręczna szlifierka do obróbki szkieł – od tego czasu wiele się zmieniło.

ABC-20

Dziś salon optyczny Optyk Plucińska to firma rodzinna z tradycją i 35-letnim doświadczeniem, świadcząca usługi optyczne i optometryczne. Jesteśmy dumni, że z naszych usług korzysta już kolejne pokolenie klientów. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że posiadamy szeroką wiedzę w zakresie optyki, doboru korekcji i obsługi klienta. Wciąż rozwijamy się i kształcimy, by móc oferować najnowsze rozwiązania dostępne na rynku oraz produkty najwyższej jakości. Zaufanie, którym obdarzyli nas Klienci i Pacjenci, zobowiązuje. 

W nowej lokalizacji przy ulicy Kościuszki 59 oddajemy do Państwa dyspozycji salon optyczny wraz z nowocześnie wyposażonym gabinetem optometrycznym. Co dzień staramy się, by nasi Klienci widzieli świat wyraźnie i czuli się komfortowo w swoich okularach!

Należymy do grupy Optyka Premium zrzeszającej niezależne salony optyczne, które cechuje wieloletnia tradycja, profesjonalizm oraz kompleksowość w zakresie obsługi klienta. Optyka Premium to marka, która gwarantuje najwyższą jakość produktów i usług optycznych.