Oprawy okularowe

Życie jest wspaniałe, należy tylko spoglądać na nie przez właściewe okulary

-Alexandre Dumas

Na przestrzeni lat okulary z praktycznych, poprawiających widzenie przyrządów optycznych stały się nieodłącznym elementem garderoby podkreślającym indywidualność i styl. Okulary, ich forma, materiał, kolor, kształt to bogata w treść opowieść o nas samych. To istotnie medium, za pośrednictwem którego możemy wyrazić siebie lub zbudować swój wizerunek na nowo. Kontakt wzrokowy to podstawa relacji międzyludzkich. W kontaktach towarzyskich okulary to jeden z pierwszych elementów, na które zwraca uwagę nasz rozmówca. Okulary w sposób niewerbalny komunikują nasz charakter, osobowość – mówią kim jesteśmy.

Stawiamy na indywidualność

Staramy się nieustannie poszerzać naszą ofertę opraw okularowych, dlatego co jakiś czas w naszym portfolio pojawiają się nowe, mniej lub bardziej znane marki, które oczarowały nas podczas targów i kongresów optycznych. Posiadamy w ofercie popularne marki opraw okularowych w przystępnej cenie oraz szeroki wybór marek premium: Guess, Ana Hickmann, Ray Ban, Tommy Hilfiger, Carrera, Tous i luksusowych, jak np., MaxMara, Fendi, Dior, Furla, Carolina Herrera, Swarovski oraz wiele więcej.

Selekcjonujemy marki i staramy się, by każdy znalazł u nas coś dla siebie. Na naszych półkach znajdziecie nie tylko znane marki, ale także marki niszowe z mniejszych fabryk, często rodzinnych produkujących nie na skalę masową, lecz trafiających w gusta indywidualnego odbiorcy. Mniej znane, mniej popularne, ale za to oryginalne, łączące kunszt wykonania ze współczesnym, nietuzinkowym wzornictwem. Taka jest właśnie Caroline Abram, Etnia Barcelona, Gigi Studio, Lara D’, czy Vuillet Vega. 

Naszą misją jest sprawić by nasi Klienci w swoich okularach czuli się sobą – wyjątkowi i niepowtarzalni. Wierzymy, że sztuką nie jest dobranie okularów odpowiednich do kształtu twarzy czy koloru oczu. Staramy się pójść o krok dalej i pomóc Wam znaleźć okulary, które wyrażą lub podkreślą Waszą osobowość.