Soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe to alternatywa dla tradycyjnych okularów, która ma za zadanie zapewnić skuteczną korekcję oraz ochronę wzroku. Za pomocą soczewek kontaktowych możemy skorygować wady refrakcji: krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm (soczewki toryczne), czy prezbiopię. Ich zaletą jest fakt, że nie powodują zniekształceń obrazu oraz zapewniają przejrzyste widzenie.

Atutem soczewek kontaktowych jest ich estetyczny charakter. Są one niewidoczne, nie powodują zmiany wyglądu. Ostatnią i najważniejszą zaletą jest wygoda i komfort użytkowania. To kluczowa cecha, w szczególności dla osób bardzo aktywnych.

Dysponujemy szeroką ofertą soczewek kontaktowych

Soczewki kontaktowe to wyrób medyczny i mimo, że są dostępne do kupienia bez recepty, należy pamiętać, że tylko dobrze dobrane przez specjalistę w profesjonalnym gabinecie spełnią w pełni swoją funkcję i będą bezpieczne dla Twojego zdrowia. Źle dobrane soczewki mogą spowodować poważne komplikacje zdrowotne. Pamiętaj! Soczewki kontaktowe dobiera kontaktolog lub optometrysta przy pomocy zaawansowanego sprzętu medycznego, jak np. lampa szczelinowa. W naszym gabinecie optometrysta zbada wzrok, zaproponuje odpowiednie do Twojej wady i stylu życia soczewki. Podczas pierwszej wizyty nauczy Cię prawidłowej aplikacji soczewek oraz ich pielęgnacji. Zaproponuje Ci także soczewki próbne, aby mieć pewność, że czujesz się w nich komfortowo. 

Zakontaktowani

Używasz soczewek kontaktowych z rodziny AIR OPTIX lub DAILIES firmy Alcon? A może chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z soczewkami kontaktowymi? Jako salon partnerski firmy Alcon, zapraszamy Cię do programu Zakontaktowani. Program upoważnia do odbierania stałych zniżek na ulubione produkty oraz wymiany punktów na nagrody! Wystarczy, że wygenerujesz kod z aplikacji i okażesz go nam przy zakupie soczewek! Po więcej informacji zajrzyj do nas, otrzymasz kod startowy upoważniający do korzystania z programu!